Побутовий датчик Xiaomi Aqara Temperature and Humidity Sensor (WSDCGQ11LM)
Відео 9Фото 8 |
Xiaomi Aqara Temperature and Humidity Sensor |
|
Датчик також вимірює атмосферний тиск.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Aqara Temperature and Humidity Sensor
Усі ціни 12 →Датчик контролю температури Xiaomi Aqara Temperature and Humidity Sensor ( | 639 грн. |
Датчик температури і вологості Aqara Temperature and Humidity Sensor (WSDC | 654 грн. |
Датчик температуры и влажности Aqara Temperature and Humidity Sensor (WSDC | 643 грн. |
Датчик температури і вологості Aqara T1 (TH-S02D) WSDCGQ11LM | 749 грн. |
Aqara emperature and Humidity Sensor (WSDCGQ11LM, AS008CNW01) TH-S02D | 849 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди