Охоронний датчик Xiaomi Smart Door Window Sensor 2 (MCCGQ02HL)
Відео 3Фото 4 |
Xiaomi Smart Door Window Sensor 2 |
|
Можливо автономне використання без шлюзу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Smart Door Window Sensor 2
Усі ціни 8 →Датчик відкриття вікон і дверей Xiaomi Mi Smart Door Window Sensor 2 (MCCG | 459 грн. |
Датчик открытия дверей/окон Mi Door and Window Sensor 2 | 517 грн. |
Датчик відкриття Xiaomi Mi Smart Door/Window Bluetooth Sensor 2 (MCCGQ02HL | 399 грн. |
Датчик для дому Mi Door and Window Sensor 2 (821323) 821323 | 399 грн. |
Датчик відкриття/закриття дверей Xiaomi Mi Smart Door Window Sensor 2 (MCC | 541 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди