Лампочка Xiaomi Yeelight Led Bulb 1S Color (YLDP13YL)
Відео 8Фото 6 |
Xiaomi Yeelight Led Bulb 1S Color |
|
Можливість роботи з сервісом IFTTT. Синхронізація світла лампи з музичним ритмом. Наявність встановлених режимів освітлення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Yeelight Led Bulb 1S Color
Усі ціни 10 →Розумна лампочка Xiaomi Yeelight Smart LED Bulb Color 1S (YLDP13YL) | 739 грн. |
Розумна лампа Xiaomi Yeelight Smart LED 1S Color (YLDP13YL) E27 YLDP13YL | 699 грн. |
Розумна-лампочка Yeelight Smart LED Bulb (Color) 1S E27 YLDP13YL (YLDP133E | 868 грн. |
Yeelight Smart LED Bulb Color 1S E27 YLDP13YL (YLDP133EU) 163329 | 899 грн. |
Розумна лампа Yeelight Smart LED 1S Color (YLDP13YL) E27 | 799 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →