Лампочка WiZ A67 13W 2700-6500K E27 (929002449602)
Фото 10 |
WiZ A67 13W 2700-6500K E27 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WiZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WiZ.
Купити WiZ A67 13W 2700-6500K E27
Усі ціни 23 →WiZ WiZ Led Smart E27 13W 1520Lm A67 2700-6500K Wi-Fi (929002449602) | 529 грн. |
Розумна лампа WiZ E27 13W(100W 1520Lm) A67 2700-6500K Wi-Fi (929002449602) | 529 грн. |
Лампа розумна WiZ E27 13W 100W 1520Lm A67 2700-6500K Wi-Fi (929002449602) | 529 грн. |
На вигляд модель WiZ A67 не відрізняється від звичайної світлодіодної лампочки під поширений цоколь E27. Але диявол, як відомо, криється в деталях - лампочка належить до смарт-загону освітлювальних приладів.
Гнучкі налаштування
Маючи потужність 13 Вт, модель є аналогом звичайної 100-ватної лампочки розжарювання. Яскравість свічення лампочки можна налаштовувати у мобільному додатку WiZ Connected для гаджетів під керуванням Android та iOS. Також через програму гнучко регулюється колірна температура в діапазоні від 2700 До 6500 К(від теплого світла до холодного).
Смарт-функціональність
WiZ A67 13W 2700-6500K E27 може бути інтегрована в екосистему «розумного» будинку Google Home. Віддалене керування роботою лампочки здійснюється через мережу Wi-Fi. Разом з тим модель розуміє команди голосового управління, віддані через віртуальні підмайстри Google Assistant, Amazon Alexa та Apple Siri. Ці функції і роблять лампочку по-справжньому «розумною».
Робота за розкладом
У зв'язаному мобільному додатку для керування лампочкою передбачається можливість створення сценаріїв включення та вимкнення світла за розкладом. Заявлений експлуатаційний ресурс служби лампочки становить близько 15 тис. годин. Модель прослужить довгі роки поспіль і дозволить заощадити на рахунках електроенергію при грамотному використанні смарт-сценаріїв роботи.