Медіаплеєр Mecool KM9 Pro Classic
Відео 14Фото 9 |
Mecool KM9 Pro Classic |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mecool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mecool.
Купити Mecool KM9 Pro Classic
Усі ціни 11 →Mecool KM9 Pro Classic (2/16) | 1 999 грн. |
Приставка Smart Tv Mecool KM9 Pro Classic (2GB/16GB) | 2 229 грн. |
Смарт ТБ приставка MECOOL KM9 PRO 2/16Gb | 2 290 грн. |
Смарт тв приставка mecool km9 pro 2/16Gb | 2 384 грн. |
Смарт ТБ приставка MECOOL KM9 PRO 2/16Gb | 2 261 грн. |
Медіаплеєр Mecool KM9 Pro Classic робить будь телевізор «розумним», будь це модель зовсім без смартфункцій чи просто с не надто зручною в користуванні оболонкою.
«Розумна» складова
ТВ-приставка істотно прокачує «розумні» можливості телевізора, відкриваючи доступ до онлайну і перегляду контенту з зовнішніх носіїв інформації (USB-накопичувачів або карток пам'яті стандарту SD). Відео відтворюється в розширенні аж до 4К з кадровою частотою до 60 к/с. Щобільше, медіаплеєр підтримує технологію розширеного динамічного діапазону HDR10 і вільно читає левову частку поширених форматів відеофайлів.
Сертифікація від компанії Google
Роботою пристрою керує ОС Android TV 9. Приставка сертифікована Google, що забезпечує підтримку фірмових «гуглосервісів»: магазину додатків Play Market, технологій Chromecast, голосового помічника Google Assistant і т.п. Поспілкуватися з віртуальним асистентом можна через мікрофон мінімалістичного пульта ДУ, який зовні дуже близький по духу «Сяомішним» пультам.
Старший брат
Підключення ТВ-приставки до Всесвітньої павутини реалізується через Wi-Fi або роз'єм LAN на задній панельці. У другому випадку швидкість зазвичай вище. З телевізорами модель тримає зв'язок через відеовихід HDMI. Пристрій відрізняється пасивною системою охолодження, а обсяги пам'яті на його борту розподілені у співвідношенні 2 ГБ ОЗП проти 16 ГБ ПЗП. Рівно у два рази більше пам'яті знаходяться в активах «чистокровної» моделі Mecool KM9 Pro без приставки Classic в назві — 4/32 ГБ. Додаткове місце в сховищі знадобиться тим, хто планує активно встановлювати різноманітні програми. А для клієнта YouTube і пари-трійки додатків онлайн-кінотеатрів з надлишком вистачить і базової версії медіаплеєра.