Каталог   /   Аудіотехніка   /   Музичні інструменти   /   Гітари й обладнання   /   Акустичні гітари   /   Yamaha

Акустична гітара Yamaha FS820

Фото - Гітара Yamaha FS820
Yamaha FS820
Тип:акустична
Розмір:4/4, дорожня
Дека:ялина
Бридж:палісандр
Нижня дека:червоне дерево
Гриф:нато, 20 ладів(у)
Обичайка:червоне дерево
Накладка грифа:палісандр
Всі характеристики
Характеристики FS820
Тип
акустична
Кількість струн
6
Розмір
4/4
Форма (вид)
дорожня
Пікгард
Корпус
цілісний верх
Верхня дека
ялина
Нижня дека
червоне дерево
Обичайка
червоне дерево
Бридж
палісандр
Кількість ладів
20
Анкер
одинарний
Мензура
25 "
Матеріал грифа
нато
Накладка грифа
палісандр
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yamaha 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yamaha.

Купити Yamaha FS820

Усі ціни 48 →

Акустична гітара Yamaha FS820 Tq

Тип: Акустична гітара / Розмір: Повнорозмірна / Кількість струн: 6 / Тип кріплення грифа: Вклеєний / Форма корпусу: Джамбо
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
20 892 грн.

Yamaha FS820 NT

Акустична гітара Yamaha FS820 NT
Evomusic.com.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись

Акустична гітара Yamaha FS820 (Autumn Burst)

Акустична гітара Yamaha FS820 створена для тих, хто шукає ідеальне поєднання комфорту, чудового звучання та високої якості. О... щесобливістю Yamaha FS820 є її компактний і тонкий корпус, що на 10 мм тонший порівняно з моделями серії FG. Така конструкція робить її ідеальним вибором для юних музикантів. Завдяки витонченій окантовці корпусу та грифа, які захищають інструмент від пошкоджень, FS820 має не
Musician.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись

Акустическая гитара YAMAHA FS820 NT

Secunda.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
20 890 грн.

Акустична гітара Yamaha FS820 Black

Yamaha FS820 З'явившись в 1966 році, гітари Yamaha серії FG довели, що відмінна акустична гітара не обов'язково повинна бути... щедорогою. Створена з упором на зручність гри, музичне звучання і, звичайно ж чудову якість виготовлення, оригінальна FG180 дуже швидко стала справжньою класикою, що має в своєму послужному списку безліч хітових записів. 50 років по тому, нові гітари серій FG і FS вирізняються тією ж якістю виготовлення, чудовим звучанням і зручністю гри. Можливо, саме тому їх і обирають
Lanota.com.uaЗ нами 3 роки
(Львів)
Поскаржитись
19 499 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Yamaha FS820

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна