Сабвуфер Yamaha NS-SW200
Відео 5Фото 5 |
Yamaha NS-SW200
Тип:активний
Установка:підлоговий
Оформлення:фазоінверторний
Потужність:130 Вт
Частотний діапазон:28 – 200 Гц
Всі характеристики
Характеристики NS-SW200
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yamaha 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yamaha.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yamaha NS-SW200
Усі ціни 32 →Сабвуфер Yamaha NS-SW200 II Black VCV9910 | 17 280 грн. |
Сабвуфер активний Yamaha NS-SW200 | 12 999 грн. |
Yamaha NS-SW200 Black офіційна гарантія | 13 899 грн. |
Сабвуфер Yamaha NS-SW200 II Black | 17 280 грн. |
Yamaha NS-SW200 II Black | 17 280 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості сабвуфера Yamaha NS-SW200:
- Автоматичне відключення
- Технологія Advanced Yamaha Active Servo — поліпшена передача низьких частот і підвищення звукового тиску
- Функція B. A. S. S — вибір режиму звучання залежно від джерела сигналу (movie, music)
- Магнітне екранування
- Споживана потужність — 67 Вт (0.3 Вт в режимі очікування)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →