Сабвуфер TAGA Harmony TSW-90 v.3
Відео 2Фото 20 |
TAGA Harmony TSW-90 v.3
Тип:активний
Установка:підлоговий
Оформлення:фазоінверторний
Потужність:90 Вт
Частотний діапазон:30 – 150 Гц
Всі характеристики
Характеристики TSW-90 v.3
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TAGA Harmony TSW-90 v.3
Усі ціни 13 →Taga Harmony TSW-90 v.3 Black офіційна гарантія | 12 199 грн. |
Сабвуфер активний Taga Harmony TSW-90 v.3 Black | 12 605 грн. |
Сабвуфер Taga Harmony TSW-90 v.3 (v.4) White Matt | 15 600 грн. |
Taga Harmony TSW-90 v.3 Wenge офіційна гарантія | 12 199 грн. |
Taga Harmony TSW-90 v.3 Walnut офіційна гарантія | 12 199 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Автоматическое включение/выключение.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →