Кейс Yato YT-08902
Фото 6 |
Yato YT-08902 13.4"16" |
|
Кейс щільний, водостійкий, пилонепроникний, ударостійкий і герметичний. Клас захисту IP55.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-08902
Усі ціни 7 →Ящик для инструментов Yato 339х295х152 мм YT-08902 | 1 799 грн. |
Ящик для инструмента Yato (YT-08902) | 1 750 грн. |
Ящик для інструменту YATO герметичний ударостійкий 339х295х152мм (YT-08902 | 1 476 грн. |
Yato Ящик для инструмента герметичный, ударопрочный Yato 339х 295х 152 мм | 2 099 грн. |
Ящик Протиударний (339 х 295 х 152 мм) Водонепроникний YATO YT-08902 | 1 880 грн. |
Ящик для інструменту YATO герметичний ударостійкий 339х295х152мм (YT-08902 | 1 476 грн. |
Кейс для інструменту Yato герметичний, водонепроникний 339x295x152мм IP55, | 1 933 грн. |
Модификації Yato YT-08902
Ціни на Yato YT-08902 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-08902 | від 1 476 грн. | 7 пропозицій | ||
Yato YT-08903 | від 1 897 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →