Шухляди для інструменту Yato YT-09102
Відео 2Фото 7 |
Yato YT-09102 -комірок 10 шт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-09102
Усі ціни 7 →Сервисная тележка-чемодан Yato 3 модуля 520х320х720 мм YT-09102 | 9 599 грн. |
Ящик передвижной Yato (YT-09102) | 7 300 грн. |
Ящик-секція Для YT-09101 та YT-09102 (390 х 215 х 60 мм) c Висувними Шухля | 2 807 грн. |
Ящик-секция для инструментов Yato YT-09107 к чемодану YT-09101, YT-09102 с | 2 549 грн. |
Ящик на Колесах Для Інструментів (520 х 320 х 720 мм) YATO YT-09102 | 7 622 грн. |
Скринька для інструментів металевий на колесах YATO (YT-09102) | 10 692 грн. |
Ящик для інструментів 3 секції (Yato) (валіза-візок на колесах) YT-09102 | 10 191 грн. |
Відеоогляди
Модификації Yato YT-09102
Ціни на Yato YT-09102 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-09101 | від 7 931 грн. | 2 пропозиції | ||
Yato YT-09102 | від 2 549 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →