Шухляди для інструменту Yato YT-09162
Відео 1Фото 5 |
Yato YT-09162 |
|
Ящики пило - та вологозахищені
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-09162
Усі ціни 6 →Комплект системных ящиков на колесах с ручкой Yato, 2 шт YT-09162 | 4 399 грн. |
Ящик передвижной Yato в комплекте 2шт. (YT-09162) | 5 700 грн. |
Ящик для інструментів YATO 855х425х645мм (YT-09162) | 4 803 грн. |
Ящик на Колесах (855 х 425 х 645 мм) 2 Секції Для Інструментів YATO YT-091 | 5 521 грн. |
Скринька для інструментів YATO 855х425х645мм (YT-09162) | 4 803 грн. |
Ящик для інструментів YATO 2-секційний на 2-х колесах із пластику й витяжн | 5 586 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →