Кейс Yato YT-08904
Фото 6 |
Yato YT-08904 |
|
Кейс щільний, водостійкий, пилонепроникний, ударостійкий і герметичний. Клас захисту IP55.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-08904
Усі ціни 8 →Ящик для инструментов водостойкий Yato 470х357х176 мм YT-08904 | 2 899 грн. |
Ящик для инструмента Yato (YT-08904) | 2 700 грн. |
Ящик для інструментів YATO YT-08904 | 2 276 грн. |
Герметичний ударостійкий ящик для інструменту YATO 470 х 357 х 176 мм з по | 2 624 грн. |
Ящик Протиударний (470 х 357 х 176 мм) Водонепроникний YATO YT-08904 | 2 858 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →