Домкрат Yato YT-1715
Yato YT-1715 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-1715
Усі ціни 7 →Домкрат гидравлический бутылочный двухштоковый Yato 12 т, 230-593 мм YT-17 | 8 085 грн. |
Домкрат гидравлический бутылочный Yato 12т (YT-1715) | 8 085 грн. |
Yato Домкрат гидравлический бутылочный Yato 12 т 230 - 593 мм, двойной што | 6 468 грн. |
Домкрат Пляшковий(12 т/593 мм)Двоштоковий Гідравлічний(YATO)YT-1715 | 8 482 грн. |
Домкрат гідравлічний пляшковий 12 т 230-593 мм YATO YT - 1715 подвійний шт | 7 858 грн. |
Домкрат YATO гідравлічний пляшковий з подвійним штоком 12 т 230-593 мм (YT | 7 923 грн. |
Домкрат-стовп гідравлічний YATO YT-1715: 12 т, H = 230 - 593 мм, подвійний | 8 085 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →