Ножівка Yato YT-3202
Yato YT-3202 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-3202
Ножовка по дереву лучковая Yato 530мм (YT-3202) | 468 грн. |
Лучкова Пила Для Дерева 530 мм YATO YT-3202 | 548 грн. |
Пила лучкова по дереву YATO 530мм (YT-3202) | 399 грн. |
Пила лучкова YATO YT-3202: по дереву, L= 530 мм | 468 грн. |
Модификації Yato YT-3202
Ціни на Yato YT-3202 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-3201 | від 338 грн. | 4 пропозиції | ||
Yato YT-3202 | від 399 грн. | 4 пропозиції | ||
Yato YT-3203 | від 473 грн. | 3 пропозиції | ||
Yato YT-3204 | від 445 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →