Ножівка Yato YT-3204
Yato YT-3204 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-3204
Ножовка по дереву лучковая Yato 760мм (YT-3204) | 523 грн. |
Пила лучкова YATO 760 мм (YT-3204) | 800 грн. |
Пила лучкова по дереву YATO 760мм (YT-3204) | 445 грн. |
Модификації Yato YT-3204
Ціни на Yato YT-3204 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-3201 | від 338 грн. | 4 пропозиції | ||
Yato YT-3202 | від 399 грн. | 4 пропозиції | ||
Yato YT-3203 | від 473 грн. | 3 пропозиції | ||
Yato YT-3204 | від 445 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →