Шурупокрут Yato YT-82071
Фото 7 |
Yato YT-82071 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-82071
Усі ціни 7 →Шуруповерт для г/к плит сетевой YATO YT-82071 550 Вт, с обоймой для шурупо | 4 099 грн. |
Сетевой магазинный шуруповерт Yato (YT-82071) | 4 500 грн. |
Шурупокрут YATO (YT-82071) | 3 792 грн. |
Шуруповерт електричний Yato YT-82071 | 3 749 грн. |
Шуруповерт YATO (YT-82071) | 3 792 грн. |
Шуруповерт Yato мережевий для г/к плит з обоймою для шурупів (YT-82071) | 4 410 грн. |
Шуруповерт YATO YT-82071 | 3 960 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →