Гайковерт Yato YT-828061
Відео 4Фото 13 |
Yato YT-828061 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-828061
Гайковерт акумуляторний Yato YT-828061 (без АКБ та ЗП) | 3 225 грн. |
Гайковерт ударний акумулят безщітковий YATO квадрат-1/2" 700 Нм Li-Ion 18 | 5 720 грн. |
Акумуляторний Гайковерт 1/2" 18 В (БЕЗ АКУМУЛЯТОРА) YATO YT-828061 | 4 105 грн. |
Безщітковий акумуляторний гайковерт 18 В 1/2'' 700 Нм YATO YT-828061 | 6 277 грн. |
Відеоогляди
Модификації Yato YT-828061
Ціни на Yato YT-828061 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-82806 | від 5 049 грн. | 10 пропозицій | ||
Yato YT-82807 | від 8 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Yato YT-828061 | від 3 225 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →