Електровикрутка Yato YT-82760
Відео 4Фото 8 |
Yato YT-82760 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-82760
Усі ціни 9 →Yato Отвертка аккумуляторная YATO Li-Ion, 1.3 Ач, 3.6 В, 3 Nm, с переменны | 713 грн. |
Електровикрутка акумуляторна YATO YT-82760 | 823 грн. |
Викрутка акумуляторна Yato YT-82760 Li-Ion 3.6 В 1.3 Ач | 847 грн. |
Акумуляторна Викрутка (3.6V) YATO® YT-82760 | 839 грн. |
Акумуляторна викрутка YATO YT-82760 | 1 012 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →