Корпус Zalman Z1 чорний
Відео 24Фото 6 |
Цей корпус підходить для складання домашнього мультимедіа розважального центру. Системний блок отримав розмір Midi-Tower, передбачена підтримка материнських плат ATX і micro-ATX. Система охолодження представлена декількома вентиляторами. Можливості для установки додаткових кулерів немає. Якщо користувач надає перевагу безшумні пасивні варіанти охолодження, вентилятори можна замінити рідинними радіаторами.
Лицьова сторона має 2 заглушки під дисководи 5,25". Поруч знаходиться відсік для установки зовнішнього жорсткого диска на 3,5". В самому корпусі передбачена можливість змонтувати 4 пристрою на 3,5" і 1 пристрій на 2,5". Щодо довжини графічного адаптера, в корпусі вміщується відеокарта довжиною до 360 мм Максимальна висота процесора (разом з радіатором і кулером) становить 160 мм.
Монтажне місце блока живлення знаходиться в основі задньої кришки. БЖ в комплект системного блока не входить. Панель управління розташована на лицьовій частині корпусу. З інтерфейсів присутні по одному порту USB в редакції 2.0 і 3.0, гнізда «мініджек» для навушників і мікрофону. Системний блок має презентабельний зовнішній вигляд. Він легко увіллється в інтер'єр домашнього або офісного робочого місця.
Купити Zalman Z1 чорний
Усі ціни 42 →Zalman Z1 PLUS Tempered Glass без БЖ Black Z1PLUS | 2 259 грн. |
Корпус Zalman Z1 Plus Black (Z1PLUS) без БЖ Z1PLUS | 2 259 грн. |
ZALMAN Z1 PLUS Black (Z1PLUS) | 2 459 грн. |
Корпус Zalman z1 plus, без бп, 2xUSB3.0, 1xUSB2.0, 3x120mm Black fans, tg | 2 170 грн. |