Корпус Zalman Z10 Plus чорний
Відео 5Фото 8 |
Покращена модель популярного корпусу Z10. Модифікація Plus відрізняється від стартової версії наявністю контролера вентиляторів, який керує RGB-підсвічуванням. Кейс оснащений чотирма вертушками 120 мм з ілюмінацією, що настроюється. Системний блок є дуже містким. На материнську плату ATX-розміру легко стає вежа процесора заввишки до 173 мм. Платформа добре сумісна з високопродуктивною дискретною графікою.
На шасі вдасться розмістити відеокарту завдовжки до 395 мм. Для встановлення довгого рішення GPU можна використовувати спеціальний упор, який є в наборі. Комп'ютерний корпус Zalman Z10 Plus має допоміжний канал вентиляції за піддоном материнської плати. Додатковий вентканал захищений фільтром. Передня кришка використовує суцільну перфорацію. Фасад комплектується дрібної нейлоновою сіточкою, яка легко знімається без демонтажу лицьової панелі. Усередині шасі вдасться поставити до трьох радіаторів рідинного охолодження. На блоці інтерфейсів передбачено порт USB 3.0 Type C, що дозволить системному блоку легко синхронізуватися із сучасними мобільними девайсами. Корпус використовує прозору боковину із загартованого скла.
Купити Zalman Z10 Plus чорний
Усі ціни 42 →Zalman Z10 Plus ARGB Tempered Glass без БЖ Black Z10PLUS | 5 189 грн. |
Корпус Zalman Z10 Plus ARGB Black (Z10PLUS) без БЖ Z10PLUS | 5 198 грн. |
Корпус Zalman Z10 Plus | 4 754 грн. |
Корпус Zalman Z10 Plus | 4 709 грн. |
ZALMAN Z10 Plus BLACK, MidT (Z10PLUS) | 5 198 грн. |