Корпус Zalman Z9 Iceberg чорний
Відео 2Фото 5 |
Zalman Z9 Iceberg чорний
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:E-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":3 шт
Лицьова панель:USB C, USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Zalman Z9 Iceberg чорний
Усі ціни 45 →Zalman Z9 Iceberg Tempered Glass без БП Black Z9 ICEBERG BLACK | 3 889 грн. |
Корпус ПК ZALMAN Z9 Iceberg Black Z9ICEBERG | 3 600 грн. |
Корпус Zalman Z9 Iceberg Black без БЖ | 3 889 грн. |
Корпус Zalman Z9 Iceberg Black | 4 270 грн. |
Корпус Zalman Z9 Iceberg Black | 4 270 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Zalman Z9 Iceberg
Ціни на Zalman Z9 Iceberg |
---|---|---|---|---|
Zalman Z9 Iceberg білий | від 3 464 грн. | 37 пропозицій | ||
Zalman Z9 Iceberg чорний | від 3 422 грн. | 45 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →