Корпус Zalman M4 чорний
Відео 1Фото 8 |
Zalman M4 чорний
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Mini Tower
Розмір материнки:micro-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Zalman M4 чорний
Усі ціни 25 →Zalman M4 Tempered Glass без БЖ White M4WHITE | 2 799 грн. |
Корпус Zalman M4 ARGB Black M4BLACK | 2 839 грн. |
Корпус Zalman M4 без БЖ M4BLACK | 2 578 грн. |
Корпус Zalman M4 без БП (M4BLACK) | 2 578 грн. |
Корпус Zalman M4 без БП (M4BLACK) | 2 578 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Zalman M4
Ціни на Zalman M4 |
---|---|---|---|---|
Zalman M4 білий | від 2 550 грн. | 23 пропозиції | ||
Zalman M4 чорний | від 2 491 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →