Корпус Zalman M2 Mini сірий
Відео 1Фото 5 |
Купити Zalman M2 Mini сірий
Усі ціни 11 →Корпус Zalman M2 Mini Grey (M2MINIGREY) без БЖ M2MINIGREY | 5 249 грн. |
Корпус Zalman M2 Mini Grey | 5 366 грн. |
Корпус Zalman M2 Mini Grey | 5 265 грн. |
Zalman M2 Mini Grey m2minigrey | 5 249 грн. |
Корпус Zalman M2 MINI GREY, без БЖ, 1xUSB3.0, 1xUSB Type-C, 1x80mm Black f | 5 249 грн. |
Сталевий бутерброд
Zalman M2 Mini - дуже компактний корпус формату "сендвіч", розділений на два відсіки: для материнської плати та відеокарти відповідно. Внутрішня рама корпусу виготовлена із сталі, а зовнішні панелі – з алюмінію та акрилу. Використання прозорого пластику замість скла дозволило зробити панелі перфорованими, що критично важливо для таких мініатюрних збірок ПК.
Райзер для відеокарти
Графічний прискорювач міститься довжиною до 295 міліметрів. Це означає, що підійде будь-яка двослотова та двовентиляторна відеокарта, а також деякі з трьома вентиляторами. У комплекті з корпусом поставляється гнучкий райзер PCI-E x16, щоправда, щодо старої версії 3.0. Процесорний кулер міститься висотою лише до 60 мм, тобто потрібне Top-Flow рішення.
Потужний блок живлення
Материнська плата відповідає найменшому формату Mini-ITX, як і компактний блок живлення SFX або SFX-L. Серед останніх вже трапляються досить тихі та потужні, аж до 800 Вт. Дискові накопичувачі підтримуються лише зменшеного формату 2.5-дюйма. На передній панелі розташована єдина кнопка включення ПК та два порти USB: Type-A та Type-C.
Модификації Zalman M2 Mini
Ціни на Zalman M2 Mini |
---|---|---|---|---|
Zalman M2 Mini сріблястий | від 4 601 грн. | 2 пропозиції | ||
Zalman M2 Mini сірий | від 5 066 грн. | 11 пропозицій |