Корпус Zalman i3 Neo чорний
Відео 14Фото 13 |
Купити Zalman i3 Neo чорний
Усі ціни 37 →Zalman I3 Neo Mesh Tempered Glass без БЖ Black I3NEOBLACK | 2 759 грн. |
Корпус Zalman I3 Neo RGB Black (I3NEOBLACK) I3NEOBLACK | 2 759 грн. |
Корпус Zalman I3 NEO RGB Black (I3NEOBLACK) без БЖ I3NEOBLACK | 2 799 грн. |
ZALMAN I3 NEO BLACK, без БЖ (I3NEOBLACK) | 2 799 грн. |
ZALMAN I3 NEO BLACK, без БЖ (I3NEOBLACK) | 2 799 грн. |
- дизайн
- Дверцята - Вбудовані вінтелятори 4шт. (Тихі) - Прогумовані ніжки - не знайшов Legenda秘: користуюся Zalman i3 Neo Silver кілька місяців |
Квартет вентиляторів
Zalman i3 Neo Black — елегантний комп'ютерний корпус, ще досить строгий на вигляд, але вже з модними технологічними віяннями. За замовчуванням встановлено чотири вентилятори з підсвічуванням RGB. А завдяки сітчастій передній панелі та тонуванню оглядового вікна, свічення м'яке, не дратуватиме навіть консерваторів.
Стійка для відеокарти
Діаметр вентиляторів дорівнює 12 см, швидкість обертання до 1100 об/хв, гідравлічний підшипник, а ресурс напрацювання до 40 тисяч годин. Крім вертушок, у комплекті постачається тримач для відеокарти, щоб уникнути перегину її друкованої плати. Можна вибрати висоту, на якій розташована відеокарта, і одночасно підперти одразу дві видюхи.
Кількість портів USB
Тим більше, що корпус повнорозмірний Midi-Tower, а значить, підтримує материнські плати з кількома слотами PCIe x16. Максимальна довжина відеокарти може досягати 355 мм. Знизу та зверху корпусу є пилові фільтри, а товщина загартованого скла дорівнює 3 мм. Попереду замість вентиляторів можна встановити одну 360 мм водянку, а зверху — 240 мм. Портів USB цілих три штуки.
Модификації Zalman i3 Neo
Ціни на Zalman i3 Neo |
---|---|---|---|---|
Zalman i3 Neo білий | від 2 508 грн. | 31 пропозиція | ||
Zalman i3 Neo сріблястий | від 2 466 грн. | 8 пропозицій | ||
Zalman i3 Neo чорний | від 2 458 грн. | 37 пропозицій |
Але за 6 000грн краще купити "be quiet! Pure Base 500DX" або "be quiet! Pure Base 500 FX"