Блок живлення Zalman TeraMax II ZM1000-TMX2
Фото 4 | Очікується у продажу 6 402 грн. Потужність: 1000; Система охолодження: 1 вентилятор; Живлення MB/CPU: 24+8+8(4+4); |
Zalman TeraMax II ZM1000-TMX2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Zalman TeraMax II
Ціни на Zalman TeraMax II |
---|---|---|---|---|
Zalman TeraMax II ZM750-TMX2 | від 4 618 грн. | 31 пропозиція | ||
Zalman TeraMax II ZM750-TMX2 WHITE | від 5 104 грн. | 2 пропозиції | ||
Zalman TeraMax II ZM850-TMX2 | від 4 982 грн. | 33 пропозиції | ||
Zalman TeraMax II ZM850-TMX2 WHITE | від 5 104 грн. | 23 пропозиції | ||
Zalman TeraMax II ZM1000-TMX2 WHITE | від 6 473 грн. | 23 пропозиції | ||
Zalman TeraMax II ZM1200-TMX2 | від 6 357 грн. | 30 пропозицій | ||
Zalman TeraMax II ZM1200-TMX2 WHITE | від 6 600 грн. | 30 пропозицій |