Блок живлення Zalman TeraMax II ZM850-TMX2
Фото 4 |
Zalman TeraMax II ZM850-TMX2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zalman TeraMax II ZM850-TMX2
Усі ціни 33 →Zalman Teramax 2 850W (ZM850-TMX2) Black ZM850-TMX2 | 5 659 грн. |
Блок живлення Zalman Teramax Ii 850W (ZM850-TMX2) | 5 150 грн. |
Блок питания Zalman Teramax Ii 850W (ZM850-TMX2) | 5 150 грн. |
Блок живлення Zalman Teramax 2 (850W) (ZM850-TMX2) | 5 515 грн. |
Блок живлення Zalman Teramax 2 (850W) (ZM850-TMX2) | 5 515 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Zalman TeraMax II
Ціни на Zalman TeraMax II |
---|---|---|---|---|
Zalman TeraMax II ZM750-TMX2 | від 4 618 грн. | 31 пропозиція | ||
Zalman TeraMax II ZM750-TMX2 WHITE | від 5 104 грн. | 2 пропозиції | ||
Zalman TeraMax II ZM850-TMX2 | від 4 982 грн. | 33 пропозиції | ||
Zalman TeraMax II ZM850-TMX2 WHITE | від 5 104 грн. | 23 пропозиції | ||
Zalman TeraMax II ZM1000-TMX2 WHITE | від 6 473 грн. | 23 пропозиції | ||
Zalman TeraMax II ZM1200-TMX2 | від 6 357 грн. | 30 пропозицій | ||
Zalman TeraMax II ZM1200-TMX2 WHITE | від 6 600 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →