Блок живлення Zalman GigaMax GV II ZM550-GVII
Відео 5Фото 4 |
Zalman GigaMax GV II ZM550-GVII 2020 рікгарантія 5 років |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zalman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zalman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zalman GigaMax GV II ZM550-GVII
Усі ціни 55 →Zalman GigaMax GVII 550W (ZM550-GVII) ZM550-GVII | 2 349 грн. |
ZALMAN 550-GVII GigaMax (550W) (ZM550-GVII) | 2 349 грн. |
Блок живлення Zalman GigaMax 550W (ZM550-GVII) | 2 157 грн. |
Блок питания Zalman GigaMax 550W (ZM550-GVII) | 2 157 грн. |
ZALMAN 550-GVII GigaMax (550W) (ZM550-GVII) | 2 349 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Гарний блок, важкий і як якісний але розчарував кулер. Гарантія 5 років
Провід темного кольору зручно прокладати кабель менеджмент. Шумить кулер, видає дивні звуки, не дуже голосно, але якщо без навушників сидіти, то діє на нерви. NordV: користуюся Zalman ZM750-GVII менше місяця |
Купував у березні 2023 року, модель на 650 Вт.
Тяжкий та міцний, судячи з поверхневого огляду та відео що бачив до цього в БЖ стояти чудові конденсатори. За півроку жодних нарікань, пк з ним працює переважно у 3д рендерингу 24 на 7. Спокійно вивозити систему з 3060 на 170 Вт та процесором 5600G. Треба було брати 750 Вт :D JETracktor: користуюся Zalman ZM650-GVII кілька місяців |
Купивши Zalman GigaMax GV II на 650Вт на Brain. Наступного дня вже прийшов до відділення Нової пошти.
Магазин Brain дуже гарно запакував. Тихо працює. Дроти пахнути Китаєм(-). чорного кольору, питання мат. плати навіть в обмотці, досить довгі, вистачило із запасом. За свої гроші найкращий варіант на 650 чесних ватів. (2100грн) У ютубі кажуть, що не погані компоненти стояти, через 5 років перевірю. Так, гарантія 5 років, у конкурентів максимум 3 роки. У вас не вийде на пошті подивитись стан, тому що на коробці стоїть пломба від виробника. t1m0n0: користуюся Zalman ZM650-GVII менше місяця |
Додати відгук
Модификації Zalman GigaMax GV II
Ціни на Zalman GigaMax GV II |
---|---|---|---|---|
Zalman GigaMax GV II ZM550-GVII | від 2 078 грн. | 55 пропозицій | ||
Zalman GigaMax GV II ZM650-GVII | від 2 411 грн. | 46 пропозицій | ||
Zalman GigaMax GV II ZM750-GVII | від 2 535 грн. | 41 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →