Блок живлення Zalman TeraMax II ZM1200-TMX2
Фото 4 |
Zalman TeraMax II ZM1200-TMX2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zalman TeraMax II ZM1200-TMX2
Усі ціни 30 →Zalman Teramax 2 1200W (ZM1200-TMX2) Black ZM1200-TMX2 | 7 229 грн. |
Блок живлення Zalman Teramax 2 (1200W) (ZM1200-TMX2) ZM1200-TMX2 | 7 064 грн. |
Блок живлення Zalman TeraMax Ii 1200W (ZM1200-TMX2) | 6 585 грн. |
Блок питания Zalman TeraMax Ii 1200W (ZM1200-TMX2) | 6 585 грн. |
Блок жиалення ZALMAN Teramax 2 (1200W) (ZM1200-TMX2) | 7 064 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Zalman TeraMax II
Ціни на Zalman TeraMax II |
---|---|---|---|---|
Zalman TeraMax II ZM750-TMX2 | від 4 625 грн. | 31 пропозиція | ||
Zalman TeraMax II ZM750-TMX2 WHITE | від 5 104 грн. | 2 пропозиції | ||
Zalman TeraMax II ZM850-TMX2 | від 4 982 грн. | 33 пропозиції | ||
Zalman TeraMax II ZM850-TMX2 WHITE | від 5 104 грн. | 23 пропозиції | ||
Zalman TeraMax II ZM1000-TMX2 WHITE | від 6 473 грн. | 23 пропозиції | ||
Zalman TeraMax II ZM1200-TMX2 | від 6 357 грн. | 30 пропозицій | ||
Zalman TeraMax II ZM1200-TMX2 WHITE | від 6 600 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →