Блок живлення Zalman TeraMax II ZM1000-TMX2 WHITE
Фото 4 |
Zalman TeraMax II ZM1000-TMX2 WHITE |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zalman TeraMax II ZM1000-TMX2 WHITE
Усі ціни 22 →Блок питания Zalman Teramax Ii 1000W White (ZM1000-TMX2WH) | 6 651 грн. |
Блок живлення Zalman Teramax Ii 1000W White (ZM1000-TMX2WH) | 6 651 грн. |
Блок питания Zalman Teramax 2 wh (1000w) >90 80+ Gold 120мм 1xMB 28pin | 7 110 грн. |
Блок питания Zalman Teramax 2 WH (1000W), >90, 80+ Gold, 120мм, 1xMB 28 | 6 473 грн. |
Zalman 1000W Teramax 2 WH ZM1000-TMX2WH | 6 649 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Zalman TeraMax II
Ціни на Zalman TeraMax II |
---|---|---|---|---|
Zalman TeraMax II ZM750-TMX2 | від 4 599 грн. | 31 пропозиція | ||
Zalman TeraMax II ZM750-TMX2 WHITE | від 5 104 грн. | 2 пропозиції | ||
Zalman TeraMax II ZM850-TMX2 | від 4 957 грн. | 33 пропозиції | ||
Zalman TeraMax II ZM850-TMX2 WHITE | від 5 079 грн. | 24 пропозиції | ||
Zalman TeraMax II ZM1000-TMX2 WHITE | від 6 473 грн. | 22 пропозиції | ||
Zalman TeraMax II ZM1200-TMX2 | від 6 331 грн. | 30 пропозицій | ||
Zalman TeraMax II ZM1200-TMX2 WHITE | від 6 573 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →