Блок живлення Zalman Wattbit XE ZM500-XE
Відео 2 |
Zalman Wattbit XE ZM500-XE |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zalman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zalman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
2 0 0 4 |
Ідеальна технологія з того боку Місяця! Рекомендую брати не думаючи шкодувати не будете. Все сподобалося продуманий блок живлення технології з того боку Місяця :-) Пк ожив літає 775 сокет CPU Q9650 10 не витримує підглючує поки не знижую частоту з 3.6 мегагерц до 3.5 :-) Блок живлення не гарчить при навантаженні дуже тихо працює. Приємно пахне під час роботи. Неприємних запахів нема! Дуже легко встановлюється їсти стяжечки для дротів, гвинти, шнур 220. Центральний провід у гарному обплетенні. Недоліків немає! Є тільки одна не зручність, але до Блоку живлення це не ставитиметься. Обов'язково потрібно скинути біос налаштування, витягнувши батарейку і по новій вставити і налаштувати. Це для оновлення системою вольтажу по всьому устаткуванню пк. Михайло Миколайович: користуюся Zalman ZM600-XE менше місяця |
Дуже якісний БЖ, навіть попри свою бюджетність. Санксонівські кондери + твердоділи кепсон із ченіконом дуже порадували. Два великі гребені для охолодження. Так уже вийшло, що мій старий здох, а новий купити це купу грошей витратити. Вирішив пошукати з бюджетників щось виразне. Дивився ще чифтеки, особливо протони. Але там за ціною виходить дорожче, за тих же характеристик. Вентилятор дуже тихий + з красивим блакитним підсвічуванням. Якщо вірити виробнику, то допустимо до 5% відхилення з вольтажу. Мій комп'ютер споживає до 560 Вт у піку. Я взяв модель на 500 Вт. Все ок, працює вже протягом 3-х місяців. Це для мене головний показник якості. Звісно пікова потужність буває рідко. але сам факт, що блок спокійно працює мене дуже тішить. Відмінний запас потужності. 5% запас по напрузі. Дуже якісні елементи складання (майже всі кондери твердоробні, такі круті бренди як кепсон і чеником). Дуже тихий вентилятор + підсвічування. Ціна. За такі гроші – ні. |
Показано 2 з 6 відгуків
ще 4 відгуки
anonim
29 березня 2021, 06:31
Хватит ли на спорку? #
8gb RAM ddr3;Veineda Geforce GTX960 4gb;AMD Phenom II x4 960T;ssd 240gb; HDD 1T (материнку не указал т.к. её держит блок на 400w, думаю 500w хватит)
Показано 3 із 25 запитань
ще 15 запитань
Модификації Zalman Wattbit XE
Ціни на Zalman Wattbit XE |
---|---|---|---|---|
Zalman Wattbit XE ZM400-XE | від 1 449 грн. | 2 пропозиції | ||
Zalman Wattbit XE ZM500-XE | від 1 694 грн. | 1 пропозиція | ||
Zalman Wattbit XE ZM600-XE | від 1 907 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →