Блок живлення Zalman TX II ZM600-TXII
Zalman TX II ZM600-TXII 2021 рік |
|
Порівняно недорогий, але при цьому досить просунутий блок живлення, який має повну сумісність із комп'ютерними системами на основі новітніх комплектуючих як Intel, так і AMD. Пристрій використовує покращену систему фільтрації електромагнітних перешкод, що дозволяє підвищити якість електропостачання комп'ютерного заліза. Пристрій оснащений парою різнорідних роз'ємів для підключення CPU - на 4 та 8 pin.
Блок живлення Zalman TX II ZM600-TXII отримав кілька окремих ліній PCI-E з роз'ємами 6+2 pin. Підключення материнської плати реалізовано комбінованим роз'ємом 20+4 pin. Є можливість приєднання до шести пристроїв SATA. Такий блок спроєктований для оснащення малошумних комп'ютерних систем. Тиха робота пристрою зумовлена використанням вентилятора на гідродинамічному підшипнику. Блок має непоганий захист від неякісної електромережі. Вбудована автоматика запобігає появі короткого замикання та перенапруги, додатково пристрій захищає комп'ютер від зниженої напруги та надлишкового струму.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zalman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zalman.
Купити Zalman TX II ZM600-TXII
Усі ціни 47 →Zalman MegaMax TXII 600W (ZM600-TXII) ZM600-TXII | 2 169 грн. |
Блок живлення Zalman ZM600-TX MegaMax ZM600-TXII 600W | 1 979 грн. |
Блок питания Zalman ZM600-TX MegaMax ZM600-TXII 600W | 1 979 грн. |
ZALMAN 600-TXII MegaMax (600W) (ZM600-TXII) | 2 109 грн. |
ZALMAN 600-TXII MegaMax (600W) (ZM600-TXII) | 2 109 грн. |
Модификації Zalman TX II
Ціни на Zalman TX II |
---|---|---|---|---|
Zalman TX II ZM500-TXII | від 1 749 грн. | 45 пропозицій | ||
Zalman TX II ZM600-TXII | від 1 899 грн. | 48 пропозицій | ||
Zalman TX II ZM700-TXII | від 2 018 грн. | 41 пропозиція | ||
Zalman TX II ZM800-TXII | від 2 299 грн. | 39 пропозицій |