Блок живлення Zalman TeraMax II ZM750-TMX2 WHITE
Фото 4 |
Zalman TeraMax II ZM750-TMX2 WHITE |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Zalman TeraMax II
Ціни на Zalman TeraMax II |
---|---|---|---|---|
Zalman TeraMax II ZM750-TMX2 | від 4 599 грн. | 31 пропозиція | ||
Zalman TeraMax II ZM750-TMX2 WHITE | від 5 104 грн. | 2 пропозиції | ||
Zalman TeraMax II ZM850-TMX2 | від 4 957 грн. | 33 пропозиції | ||
Zalman TeraMax II ZM850-TMX2 WHITE | від 5 079 грн. | 24 пропозиції | ||
Zalman TeraMax II ZM1000-TMX2 WHITE | від 6 473 грн. | 22 пропозиції | ||
Zalman TeraMax II ZM1200-TMX2 | від 6 331 грн. | 30 пропозицій | ||
Zalman TeraMax II ZM1200-TMX2 WHITE | від 6 573 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →