Каструля Zauberg ZB-4-7-CB
Zauberg ZB-4-7-CB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zauberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zauberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zauberg ZB-4-7-CB
Каструля ZAUBERG 4,7л (ZB-4.7 CB) | 578 грн. |
Каструля з нержавіючої сталі Zauberg з кришкою 4.7 л кругла (ZB-4.7 CB BLA | 545 грн. |
Каструля з нержавіючої сталі Zauberg 4,7л ZB-4,7 CB BLACK | 605 грн. |
Модификації Zauberg ZB-4-7-CB
Ціни на Zauberg ZB-4-7-CB |
---|---|---|---|---|
Zauberg ZB-1-3-CB | від 325 грн. | 3 пропозиції | ||
Zauberg ZB-1-9-CB | від 346 грн. | 3 пропозиції | ||
Zauberg ZB-3-6-CB | від 481 грн. | 3 пропозиції | ||
Zauberg ZB-4-7-CB | від 545 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →