Каструля Pepper Bell PR-1112-22
Pepper Bell PR-1112-22 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Bell PR-1112-22
Усі ціни 8 →Pepper Bell 22 см 4.7 л (PR-1112-22) Bell22см4.7л(PR-1112-22) | 1 005 грн. |
PEPPER PR-1112-22 | 1 231 грн. |
Pepper PR-1112-22 | 919 грн. |
Каструля Pepper Bell PR-1112-22 22 см 4.7 л (BP127022) | 1 003 грн. |
Каструля Pepper Bell PR-1112-22 22 см 4.7 л | 1 299 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Pepper Bell PR-1112-22
Ціни на Pepper Bell PR-1112-22 |
---|---|---|---|---|
Pepper Bell PR-1112-16 | від 669 грн. | 7 пропозицій | ||
Pepper Bell PR-1112-18 | від 709 грн. | 7 пропозицій | ||
Pepper Bell PR-1112-20 | від 869 грн. | 7 пропозицій | ||
Pepper Bell PR-1112-22 | від 919 грн. | 8 пропозицій | ||
Pepper Bell PR-1112-24 | від 1 069 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →