Сковорідка Brizoll Optima O2460-P-C 24 см
Brizoll Optima O2460-P-C 24 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brizoll 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brizoll.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brizoll Optima O2460-P-C 24 см
Усі ціни 11 →Сковорода Brizoll Optima чугунная с крышкой 240х65см (O2460-P-C) | 683 грн. |
Сковорода Brizoll Optima чавунна з кришкою 240х65см (O2460-P-C) | 695 грн. |
Сковорода чавунна зi скляною кришкою BRIZOLL Optima 240х61,5 мм з ручкою O | 639 грн. |
Сковорода Brizoll Optima чавунна з ручкою 240х60 мм (O2460-P) | 540 грн. |
Сковорода BRIZOLL 24 см стеклянная крышка (O2460-P-C) | 599 грн. |
ще 6 пропозицій
Варианты цвета рукоятки сковороды в серии Оптима:
- бордовый
- бежевый
- черный
Модификації Brizoll Optima O2460-P-C
Ціни на Brizoll Optima O2460-P-C |
---|---|---|---|---|
Brizoll Optima O2460-P-C 24 см | від 540 грн. | 11 пропозицій | ||
Brizoll Optima O2860-P-C 28 см | від 689 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →