Каструля Pepper Purple Iris PR-1109-22
Фото 5 |
Pepper Purple Iris PR-1109-22 |
|
Кришка із силіконовим обідком.
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Purple Iris PR-1109-22
Кастрюля Pepper Purple Iris Silicone 22 см 4,2 л PR-1109-22 (107796) 10779 | 1 140 грн. |
Каструля Pepper Purple Iris Silicone 22 см 4,2 л PR-1109-22 (107796) 10779 | 1 222 грн. |
Pepper Каструля Pepper Purple Iris Silicone 22 см 4,2 л PR-1109-22 (107796 | 1 222 грн. |
Каструля PR-1109-22 Purple iris PEPPER Кришка з силіконовим обідком 22 см | 1 252 грн. |
Каструля Pepper Purple Iris Silicone 22 см 4,2 л PR-1109-22 (107796) | 1 418 грн. |
Модификації Pepper Purple Iris PR-1109-22
Ціни на Pepper Purple Iris PR-1109-22 |
---|---|---|---|---|
Pepper Purple Iris PR-1109-16 | від 891 грн. | 7 пропозицій | ||
Pepper Purple Iris PR-1109-18 | від 958 грн. | 6 пропозицій | ||
Pepper Purple Iris PR-1109-20 | від 1 138 грн. | 5 пропозицій | ||
Pepper Purple Iris PR-1109-22 | від 1 140 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →