Каструля RiNGEL Meyer RG-2008-22
Фото 9 |
RiNGEL Meyer RG-2008-22 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Meyer RG-2008-22
Усі ціни 26 →Каструля Ringel Meyer, зі скляною кришкою, 22 см, 4,7 л (6479362) | 749 грн. |
Каструля Ringel Meyer 4.4л, D22см (2008-22-RG) | 1 008 грн. |
Кастрюля Ringel Meyer 4.4л, D22см (2008-22-RG) | 1 008 грн. |
Кастрюля Ringel Meyer 4,4 л RG-2008-22 | 1 060 грн. |
Кастрюля RINGEL Meyer Кастрюля 22 см (4.2 л) с крышкой (RG-2008-22) RG-200 | 837 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації RiNGEL Meyer RG-2008-22
Ціни на RiNGEL Meyer RG-2008-22 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Meyer RG-2008-16 | від 460 грн. | 29 пропозицій | ||
RiNGEL Meyer RG-2008-18 | від 558 грн. | 28 пропозицій | ||
RiNGEL Meyer RG-2008-20 | від 620 грн. | 29 пропозицій | ||
RiNGEL Meyer RG-2008-22 | від 695 грн. | 29 пропозицій | ||
RiNGEL Meyer RG-2008-24 | від 689 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →