Каструля Zauberg ZB-3-6-CB
Zauberg ZB-3-6-CB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zauberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zauberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zauberg ZB-3-6-CB
Каструля ZAUBERG 3,6л (ZB-3.6 CB) | 481 грн. |
Каструля з нержавіючої сталі Zauberg з кришкою 3.6 л кругла (ZB-3.6 CB BLA | 483 грн. |
Каструля з нержавіючої сталі Zauberg 3,6л ZB-3,6 CB BLACK | 567 грн. |
Модификації Zauberg ZB-3-6-CB
Ціни на Zauberg ZB-3-6-CB |
---|---|---|---|---|
Zauberg ZB-1-3-CB | від 325 грн. | 3 пропозиції | ||
Zauberg ZB-1-9-CB | від 346 грн. | 3 пропозиції | ||
Zauberg ZB-3-6-CB | від 481 грн. | 3 пропозиції | ||
Zauberg ZB-4-7-CB | від 545 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →