Каструля Zauberg ZB-1-9-CB
Zauberg ZB-1-9-CB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zauberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zauberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zauberg ZB-1-9-CB
Каструля ZAUBERG 1,9л (ZB-1.9 CB) | 355 грн. |
Каструля з нержавіючої сталі Zauberg з кришкою 1.9 л сферична (ZB-1.9 CB B | 346 грн. |
Каструля з нержавіючої сталі Zauberg 1,9 л ZB-1,9 CB BLACK | 424 грн. |
Модификації Zauberg ZB-1-9-CB
Ціни на Zauberg ZB-1-9-CB |
---|---|---|---|---|
Zauberg ZB-1-3-CB | від 325 грн. | 3 пропозиції | ||
Zauberg ZB-1-9-CB | від 346 грн. | 3 пропозиції | ||
Zauberg ZB-3-6-CB | від 481 грн. | 3 пропозиції | ||
Zauberg ZB-4-7-CB | від 545 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →