М'яч для фітнесу / фітбол Zelart 4437-85
Zelart 4437-85 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zelart 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zelart.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zelart 4437-85
Усі ціни 9 →М'яч для фітнесу фітбол полумассажний 85 см Zelart Fit 4437-85 Silver | 701 грн. |
М'яч для фітнесу фітбол полумассажний 85 см Zelart Fit 4437-85 Blue | 701 грн. |
М'яч для фітнесу фітбол полумассажний 85 см Zelart Fit 4437-85 Purple | 701 грн. |
М'яч для фітнесу фітбол напівмасажний Zelart FI-4437-85 85см Сірий | 685 грн. |
М'яч для фітнесу фітбол полумассажний 85 см Zelart 4437-85 Blue | 721 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →