М'яч для фітнесу / фітбол Zelart 1987-65
Zelart 1987-65 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zelart 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zelart.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zelart 1987-65
Усі ціни 12 →М'яч для фітнесу фітбол масажний 65 см Zelart My Fit 1987-65 Blue | 626 грн. |
М'яч для фітнесу фітбол масажний 65 см Zelart My Fit 1987-65 Grey | 626 грн. |
М'яч для фітнесу фітбол масажний 65 см Zelart My Fit 1987-65 Pink | 626 грн. |
М'яч для фітнесу фітбол масажний 65 см Zelart My Fit 1987-65 Purple | 626 грн. |
М'яч для фітнесу фітбол масажний Zelart FI-1987-65 65см синій | 611 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →