Ковзани Zelart Z-0886
Фото 7 |
Zelart Z-0886 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zelart 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zelart.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zelart Z-0886
Усі ціни 19 →Ковзани хокейні Zelart Sprinter 0886 розмір 38 чорний-жовтий-синій | 1 725 грн. |
Ковзани хокейні Zelart Action 0886 розмір 35 чорний-жовтий-синій | 1 725 грн. |
Ковзани хокейні льодові PVC Zelart розмір 46 Z-0886 | 1 870 грн. |
Коньки хоккейные ледовые PVC Zelart размер 42 Z-0886 | 1 870 грн. |
Ковзани хокейні льодові PVC Zelart розмір 38 Z-0886 | 1 870 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →