Ковзани Zelart Z-0889
Фото 6 |
Zelart Z-0889 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zelart 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zelart.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zelart Z-0889
Усі ціни 13 →Ковзани хокейні льодові PVC Zelart розмір 36 Z-0889 | 1 910 грн. |
Ковзани хокейні льодові PVC Zelart розмір 37 Z-0889 | 1 910 грн. |
Ковзани хокейні льодові PVC Zelart розмір 41 Z-0889 | 1 910 грн. |
Ковзани хокейні льодові PVC Zelart розмір 39 Z-0889 | 1 910 грн. |
Ковзани хокейні льодові PVC Zelart розмір 40 Z-0889 | 1 910 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →