Душовий набір Zerix Shower Set-04 ZX3099
Фото 3 |
Zerix Shower Set-04 ZX3099 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix Shower Set-04 ZX3099
Усі ціни 7 →Душовий набір ZERIX SHOWER SET-04 із ручною лійкою та шлангом з тримачем с | 630 грн. |
Душовий набір Zerix шланг лійка кронштейн із нержавіючої сталі SHOWER SET- | 745 грн. |
Душовий Набір (Шланг, Лійка, Кронштейн) Zerix Shower Set-04 (Zx3099) | 630 грн. |
Душовий набір (шланг, лійка, кронштейн) Zerix Shower SET-04 (ZX3099) | 630 грн. |
Душовий набір (шланг, лійка, кронштейн) ZERIX SHOWER SET-04 (ZX3099) | 630 грн. |
Комплект для душу ZERIX SHOWER SET із шлангом 1500мм ручною лійкой 80мм та | 630 грн. |
Душовий набір (шланг, лійка, кронштейн) ZERIX SHOWER SET-04 (ZX3099) | 668 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →