Душова система Zerix DK-002 ZX3094
Фото 4 |
Zerix DK-002 ZX3094 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
Змішувач в комплект не входить (купується окремо).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix DK-002 ZX3094
Усі ціни 6 →Душова система без змішувача ZERIX DK-002 230мм латунна хром ZX3094 | 2 394 грн. |
Душова система (без змішувача) ZERIX DK-002 (ZX3094) | 2 394 грн. |
Душова колона (без змішувача) ZERIX DK-002 (ZX3094) | 2 394 грн. |
Душова колона (без змішувача) Zerix DK-002 (ZX3094) | 2 394 грн. |
Душова колона (без змішувача) ZERIX DK-002 | 2 394 грн. |
Душова система без змішувача ZERIX DK 200мм латунна хром ZX3094 | 2 394 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →