Верхній душ Zerix SH-003 ZX3182
Фото 12 |
Zerix SH-003 ZX3182 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix SH-003 ZX3182
Усі ціни 7 →Лійка для душу стельова ZERIX SH-003 (ZX3182) | 315 грн. |
Лійка для душу стельова Zerix SH-003 (ZX3182) | 315 грн. |
Лійка для душу стельова ZERIX SH-003 | 315 грн. |
Лійка для душу постільна ZERIX SH-003 (ZX3182) | 315 грн. |
Лійка для душа стельова ZERIX SH-003 (ZX3182) | 315 грн. |
Лійка для душу СТЕЛЬОВА ZERIX SH-003 (ZX3182) | 315 грн. |
Озера для душу постільна ZERIX SH-003 (ZX3182) | 315 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →