Стедікам Zhiyun Crane 3S EaslySling Kit
Відео 40Фото 7 | 36 900 грн. Купити! Стедікам електронний Zhiyun CRANE 3S-EМаркетплейс: Rozetka.ua NanotexЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Zhiyun Crane 3S EaslySling Kit |
|
Знімна рукоятка з вбудованим дисплеєм. Управління за допомогою нахилу смартфона.
Час зарядки — 4 години.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zhiyun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zhiyun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Комплектації:
- Zhiyun Crane 3S базова (SmartSling Kit) — рукоятка SmartSling, швидкознімна майданчик, трипод
- Zhiyun Crane 3S EaslySling Kit — базова комплектація (замість рукоятки SmartSling спрощена рукоятка EasySling)
- Zhiyun Crane 3S Pro Kit — базова комплектація + рукоятка EaslySling, ретранслятор зображення, додатковий зовнішній акумулятор, тримач для смартфона, система Folow Focus, HDMI-кабелі
Модификації Zhiyun Crane 3S EaslySling Kit
Ціни на Zhiyun Crane 3S EaslySling Kit |
---|---|---|---|---|
Zhiyun Crane 3S EaslySling Kit | від 36 900 грн. | 1 пропозиція | ||
Zhiyun Crane 3S Pro Kit | від 41 549 грн. | 2 пропозиції | ||
Zhiyun Crane 3S | від 38 000 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →