Відрізна пила HOLZMANN MKS 225 230V
Відео 1Фото 2 |
HOLZMANN MKS 225 230V |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HOLZMANN MKS 225 230V
Усі ціни 10 →Дисковая пила по металлу Holzmann Mks 225 | 37 889 грн. |
Дисковая пила по металлу Holzmann MKS 225 MKS225230V | 38 030 грн. |
Дисковая пила по металлу Holzmann MKS 225 | 38 030 грн. |
Holzmann MKS 225 | 31 960 грн. |
Дискова пила по металу Holzmann MKS 225 | 38 030 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди