Фляга-термос Zojirushi SM-SE60 0.6 л
Фото 3 | 1 790 грн. Купити! Термогорнятко Zojirushi SM-SE60 0.60 л Чорний (1013-1678.05.24)Маркетплейс: Rozetka.ua TI TRAVEL MARKETЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Zojirushi SM-SE60 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zojirushi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zojirushi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості термоса Zojirushi SM-SE60:
- Зберігає тепло до 6 годин
- Запобіжник від випадкового відкриття
Модификації Zojirushi SM-SE60
Ціни на Zojirushi SM-SE60 |
---|---|---|---|---|
Zojirushi SM-SE36 0.36 л | від 2 299 грн. | 1 пропозиція | ||
Zojirushi SM-SE48 0.48 л | від 2 399 грн. | 1 пропозиція | ||
Zojirushi SM-SE60 0.6 л | від 1 790 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →