Комутатор Zyxel GS1350-6HP
Фото 4 |
Zyxel GS1350-6HP 5 GE / 1 SFP 60 Вт 24 GE / 2 SFP 375 Вт |
|
Дана серія комутаторів розроблена спеціально для забезпечення працездатності систем відеоспостереження. Комутатори оснащені системою автоматичного виявлення збою камери на яке подається живлення. Є можливість керування режимами PoE.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zyxel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zyxel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zyxel GS1350-6HP
Усі ціни 27 →Комутатор для відеоспостереження ZYXEL GS1350-6HP (GS1350-6HP-EU0101F) GS1 | 7 699 грн. |
Коммутатор сетевой ZyXel GS1350-6HP-EU0101F | 7 699 грн. |
Zyxel GS1350-6HP-EU0101F | 7 699 грн. |
Коммутатор для видеонаблюдения ZYXEL GS1350-6HP (GS1350-6HP-EU0101F) GS135 | 7 699 грн. |
Комутатор мережевий ZyXel GS1350-6HP-EU0101F | 8 095 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Zyxel GS1350-6HP
Ціни на Zyxel GS1350-6HP |
---|---|---|---|---|
Zyxel GS1350-6HP | від 7 699 грн. | 27 пропозицій | ||
Zyxel GS1350-26HP | від 20 933 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →